julian-schropel-_DkvfD8LD0M-unsplash.jpg

 JANE MÄNDSOO

Sinu personaalne stilist & moenõustaja

STIIL JA HÄSTIISTUVAD RIIDED ON ALATI MOES.

Mind paelub tohutult viis, kuidas me kõik end esitleda soovime ja mil moel võib inimene saada läbi oma rõivaste iseenda parimaks ning enesekindlamaks versiooniks.

 

​Õigete riiete kandmine sütitab enese aktsepteerimist ja annab tohutut enesekindlust. Näha välja ja tunda end hästi - see on võti enesearmastuseks.

image1.jpeg

TEENUSED

GARDEROOBI PUHASTUS/ KAPSELGARDEROOB

(20€ 1h)

Loe lähemalt

PERSONAALNE STILISEERIMINE / NÕUSTAMINE

(20€ 1h)

Loe lähemalt

PILDISTAMISE/FILMIMISE/ STUUDIO KUJUNDAMISE PROJEKTID 

Loe lähemalt

black-and-white-boutique-clothes-1884581
Girl with Shopping Bags
Image by ShareGrid
 

Kas riidekapp «ajab üle ääre», aga selga pole midagi panna? Kujuta ette, kui Sul oleksid garderoobis vaid need esemed, mis istuvad seljas suurepäraselt ja hommikuti saaksid kohe haarata sobiva komplekti, ilma pead murdmata. Kõlab nagu mitmete tundide säästmine oma väärtuslikust elust, eks? 

Eemaldades oma elamisest esemeid, mis meid enam ei teeni, oleme sammukese lähemal selgemale mõtlemisele ning paremale enesetundele. Garderoobi puhastamise teenusel keskendume neljale punktile. Sorteerime välja riideesemed, mis kindlasti leiavad kasutust, istuvad hästi ning mida saab kombineerides kasutada erinevates komplektides. Analüüsides riidekapi sisu ning selle omanikku otsustame, millised esemed on nahatoonile ja kehakujule sobilikud. Moodustame valmis komplekte, et oleks edaspidi lihtsam end kiirelt ning stiilselt valmis sättida. Esemetele, mis enam kasutust ei leia aitan mõelda ja teostada plaani - näiteks, kas panna need müüki või viia taaskasutusse. Müües on võimalus teenida raha uute ja sobivamate riiete jaoks või saate investeerida hoopiski muuks elus vajalikuks.

Kapselgarderoobi idee on kõige sobilikum minimalistlikut elustiili eelistavale või lihtsalt piiratud eluruumis elavale inimesele. Keskendume klassikalistele esemetele, mida saab kombineerida hooajaliste asjadega. Sellisel juhul jäävad kappi vaid kõige olulisemad esemed, mis sobivad kandjale nagu rusikas silmaauku. See on võimalus kombineerida väheste riideesemetega võimalikult mitu komplekti. Et garderoob üksluiseks ei muutuks ja tekitaks kandjale põnevust, lisame esemed, mis vahetuvad vastavalt hooajale või paar erilist eset, mida teatud perioodi tagant välja vahetada. Näitan, kuidas on võimalik näha välja nagu miljon eurot, kombineerides kokku komplekte, mille hind on jahmatavalt väike. Kapselgarderoobi põhimõte pikemas perspektiivis on säästa aega ja raha ning elada garderoobiga, mida vajaduse korral ühte suurde kohvrisse ära mahutada.

Täpsustavamate küsimuste korral võta julgelt ühendust: 

janemandsoo@gmail.com

Pole aega, et šopata või on ees ootamas tähtsam üritus/tööintervjuu/kohting, kus soovid suurepärane välja näha? Sa pole kindel millised riideesemed Sulle tegelikult sobivad? On tekkinud olukordi, kus kaotad raha esemete peale, mis on kas liialt ülehinnatud või soetatud hetkeemotsioonide ajel? Esemed, mis jäävadki poesildid küljes kappi rippuma või uuesti selga proovides enam ei meeldi? Tagastada neid enam ei saa või pole lihtsalt aega? Peale esmast silmast-silma konsultatsiooni teeme kindlaks Sinu soovid ja vajadused ning seejärel suundume riidepoodidesse. Sinu isikliku stilistina aitan leida kehakujule, nahatoonile ja isiksusele kõige ideaalsemad värvid, siluetid, mustrid ning stiilisuuna, mis panevad Sind enda nahas kõige paremini tundma. Muidugi, riided on olulised ja need on visiitkaardiks, kuid hea stilist ei räägi ainult riietest. Minu soov on mõista inimest ning tunnetada, mida ta täpselt sellel hetkel kõige enam vajaks. Aitan kas avastada või taasavastada, milline on isiklik stiil ja koos leiame viisi, kuidas soovitud sihtmärgini jõuda. Stilisti teenustesse investeerimine on lõpuks suur raha, energia ja aja sääst. Võin garanteerida, et see on ka lõbus, hariv ja stressivaba elamus, millest võikski sõltuvusse jääda.

Täpsustavamate küsimuste korral võta julgelt ühendust: 

janemandsoo@gmail.com

Vastavalt projektile vastutan rõivaste kui ka aksessuaaride hankimise eest. Tagan, et antud projekt oleks teostatud vastavalt kliendi soovidele. Soovi korral olen loovjuht ja mõtlen välja kontseptsiooni, töötan välja efektiivse ja unikaalse visiooni ning organiseerin vajaliku, et idee teostada. Olgu tegemist reklaamvõtte, ajakirja pildistamise, muusikavideo, filmi, stuudio kujunduse või isegi poe visuaalse muudatuse/vaateaknaga, olen alati võtnud eesmärgiks oma kliendi rahulolu. Aitan eelkõige minimaalse eelarvega saavutada parima tulemuse.

 

Hind ja tunnid lepitakse kokku projekti alusel.

Täpsustavamate küsimuste korral võta julgelt ühendust: 

janemandsoo@gmail.com

PORTFOOLIO

 

Kasutatavad pildid on autoriõigustega kaitstud ning nende kopeerimine/allalaadimine on keelatud. 

VÕTA ÜHENDUST & LOOME MAAGIAT JUBA TÄNA!

PERSONAALNE STILISEERIMINE / NÕUSTAMINE

(15€ 1h)

GARDEROOBI PUHASTUS/ KAPSELGARDEROOB

(20€ 1h)

Loe lähemalt

Loe lähemalt

PILDISTAMISE/FILMIMISE/ STUUDIO KUJUNDAMISE PROJEKTID 

Loe lähemalt

 
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram

©2019 by Jane Mändsoo. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now